Ремонт видеокамер

Ми надаємо послуги з ремонту відеокамер в Києві і Україні. Ремонтні роботи проводять висококваліфіковані фахівці в області ремонту відеокамер, які постійно проходять тренінги підвищення кваліфікації. Ремонт відеокамери в нашому сервісному центрі гарантує якісно виконані ремонтно-профілактичних робіт за усіма стандартами і вимогами.

Наши переваги:

Терміни і ціна ремонту відеокамер

Терміни і вартість виконаних робіт, узгоджуються з вами відразу при прийомі техніки на ремонт майстром. Також попередню діагностику і ціну ви можете отримати, подзвонивши нам по вказаному на сайті номеру. Ціна на ремонт відеокамер грунтується на реальних оцінках, ми не починатимемо ремонт без вашої згоди. Повна діагностика відеокамер проводиться впродовж 1-3 днів, а ремонт від 1-2 годин до 3 днів (за наявності деталі).

Ремонт будь-якої складності
 

Ми ремонтуємо абсолютно усі відеокамери. Виконуємо ремонт відеокамер (стандарт) - особистого користування, ремонт відеокамер GoPro і ремонт професійних відеокамер - весільна і студійна зйомка. Апаратура перед видачею проходить тестування, а також ми надаємо гарантію від 3-х місяців до напівроку!

Діагностика безкоштовно
 

Діагностика здійснюється безкоштовно майстром на пункті прийому/майстерні або ви можете отримати попередню діагностику по телефону. Супровід купівля/продаж - безкоштовно. Будь-яка технічна і призначена для користувача консультація - безкоштовно.
Ми беремо гроші тільки за виконані ремонтні роботи, надаючи гарантію на якість виконання!

Ремонт відеокамер. Більше 9 років досвіду в ремонті відеокамер

  • Заміна шлейфу дисплея.
  • Ремонт об'єктивів відеокамер.
  • Корпусний ремонт.
  • Відновлення після потрапляння вологи і ушкоджень.

Ремонт відеокамер Київ

Для проведення ремонту відеокамер в Києві необхідно принести її за адресою Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходиться майстер.

Ремонт відеокамер Україна

Сервісне обслуговування відеотехніки здійснюється по усій Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта", ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її нам. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, ми детально розповімо вам про процес проведення ремонту відеокамер за допомогою пересилки через "Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення вашої проблеми.

Додаткова інформація Ремонт відеокамер

Відеокамера - прекрасна можливість зафіксувати найяскравіші події вашого життя. Як наслідок їх використовують набагато частіше, ніж будь-який інший пристрій. Великою неприємністю виявляється термінове лагодження відеокамери, коли на носі ювілей улюбленої тещі, випускної сина, поїздка на Мальдіви і звичайнісінький день вашого незвичайного життя.

Можливі поломки

Якщо все-таки ваша відеокамера зламалася, не поспішаєте її відправляти на полицю, в далекий ящик або витрачати солідну суму, на купівлю нової. Так само, не радимо проявляти непотрібну ініціативу і намагатися виправити виниклу поломку самостійно або "сусідськими" руками: усе це призводь до того, що саме вам доведеться заплатити за професійний ремонт набагато більше ніж спочатку. Будь-яка несправність, має бути виявлена і обгрунтована фахівцем. Найбільш суттєві ушкодження:

  • Механічні (тріщини, збої в електроніці, оптика).
  • Попадання рідин (електронні деталі усередині корпусу, оптика).
  • Утворення конденсату (мікросхеми).

Зі всього зрозуміло, що відеокамера цей складний, дорогий і досить крихкий технічний пристрій. А ремонт відеокамер порівнянний з роботою ювеліра. Як продовжити життя вашої відеокамери.

Раді з відходу - передусім, необхідно застерігати негативний вплив довкілля на цю техніку - це падіння, попадання вологи, піску (наприклад, на пляжі), прямих сонячних променів :

  • Якщо в камері використовується касета, необхідно регулярно перевіряти її цілісність і якість стрічки. В процесі експлуатації вона може зношуватися і "сипатися", що негативно впливає на усі внутрішні компоненти виробу.
  • Якщо як носій інформації використовуються компакт-диски, необхідно уважно стежити за правильністю їх установки, а також за лінзою.
  • У техніці з картами пам'яті слід звертати особливу увагу на чистоту контактів і вірній установці їх в слот.

Якщо ви дорожите своєю камерою, і хочете щоб вона дійсно довго служила, то вам пряма дорога в сервісний центр нашої компанії. Саме у нас, проведуть діагностику в найкоротші терміни майстри, що мають достатній обсяг знань і досвід. Швидко, якісно, а головне в стислі терміни проведуть ремонт вашої улюбленої техніки. Подальша робота, так само як і ремонт відеокамери, безпосередньо залежить від якісних деталей і сучасного діагностичного устаткування, які були використані в процесі "відродження".