Ремонт об'єктивів

Ми працюємо виключно з фото і відео апаратурою, виконуємо замовлення добре! ПрофіСервіс прагне до найвищого рівня обслуговування, у нас є устаткування необхідне для ремонту об'єктивів, точного калібрування і налаштування після ремонту об'єктивів Canon, Olympus, Nikon, Nikkor, Pentax, Sigma, Sony, Tamron, Tokina і інших марок. Ви можете бути упевнені, що ваша техніка в надійних руках! Ми усуваємо 99% можливих несправностей.

Юстування об'єктиву

Проводимо юстування об'єктивів Canon, Olympus, Nikon, Nikkor, Pentax, Sigma, Sony, Tamron, Tokina. Виконується повне налаштування будь-яких блоків лінз.

Передпродажна підготовка

У нашому сервісному центрі проводитися передпродажна підготовка об'єктивів і направляючих фото - відео техніки. А також супровід, діагностика при Купівлі/Продажу об'єктивів.

Чищення об'єктиву від пилу і грибка

Проводимо повне чищення внутрішніх поверхонь лінз (пил, грибок, розводів), будь-якої складності.

Заміна байонета об'єктиву

Заміна байонета під системи Canon, Nikon, Nikkor, виконується впродовж 30 хв.

Механічний ремонт об'єктивів

Виконуються такі ремонтні роботи як: заміна направляючих, ремонт корпусу, реставрація стаканів, заміна лінз, ремонт стабілізатора, ремонт механіки будь-якої складності, заміна і ремонт діафрагми, заміна моторів, заміна шлейфів, налаштування датчиків, а також інші ремонтні роботи.

Чому саме ми?

  • Мінімальні терміни ремонту.
  • Безкоштовна діагностика.
  • Терміновий ремонт без доплати.
  • Приємна цінова політика.
  • Великий склад запчастин.
  • Попередня консультація майстра.
  • Гарантія від 3 до 6 місяців.

Ремонт об'єктивів Київ

Для проведення ремонту об'єктиву, спалаху в Києві, необхідно принести його за адресою Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходитиметься майстер.

Ремонт об'єктивів Україна

Сервісне обслуговування фототехніки здійснюється по всій Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта". Ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її нам. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, ми детально розповімо вам про процес проведення ремонту об'єктивів з відправкою через послуги "Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення вашої проблеми.

Ремонт об'єктивів

Кожен фотограф знає, що втілення усіх творчих ідей неможливе за допомогою одного якогось об'єктиву, тому парк об'єктивів у будь-якого професіонала і любителя, що активно захоплюється фотографією складається як мінімум з парочки змінних лінз. Якщо Вас не влаштовує робота об'єктиву або Ви виявили несправність, то необхідно звернутися в сервісний центр. Серед частих звернень варто відмітити погнутий об'єктив, не виїжджає об'єктив, хрускіт або тріск при висуненні або ж повідомлення на інформаційному дисплеї "помилка об'єктиву". Такі несправності, як правило, наслідки падінь або механічних ушкоджень, а також потрапляння піску або вологи. Не важливо, що стало причиною несправності, ремонт об'єктивів завжди вимагає складного детального розбирання, а тому повинен здійснюватися професіоналом. Ми виконуємо ремонт об'єктивів на професійному обладнанні. Перш ніж приступити до роботи обов'язково виконуємо безкоштовну діагностику і обговорюємо з клієнтом терміни і вартість ремонту.

Заміна байонета

Байонет - сучасний механізм кріплення об'єктиву до тушки фотоапарата. Одна частина байонета, яка знаходиться на об'єктиві, має виступи. Інша, та, що на корпусі фотоапарата пази, в які підходять відповідні виступи. Фіксація здійснюється за рахунок підпружиненого кільця або штифта. Така система кріплення дозволяє швидко змінити лінзу. Проте часта зміна, неакуратне використання або механізм, що не до кінця защипнув, можуть привести до того, що знадобиться заміна байонета. Оскільки байонет має так само групу контактів для передачі інформації в камеру, то самостійна заміна може призвести до того, що деякі функції можуть виявитися неробочими, тому таку роботу логічно довірити професіоналам сервісного центру.