Ремонт студійного світла (спалахів)

ПрофіСервіс - один з перших і до цього дня не багатьох сервісів обслуговуючих студійне устаткування, а також студійні спалахи (світло), що виконують ремонт. В силу специфіки і складності відновлювальних робіт студійних спалахів, за такі роботи береться не багато хто, але ми це робимо і робимо це добре!

Наші переваги:

Ремонт спалахів будь-якої складності

Ми здійснюємо обслуговування будь-якої складності, від заміни ламп, до відновлення і складної пайки. У нашому сервісному центрі виконується ремонт студійного світла (студійних спалахів) усіх брендів без виключення.

Ціна і терміни

 

Ми працюємо тільки на перевірених комплектуючих і надаємо гарантію на усі роботи 6 місяців, а також якісну роботу вашого виробу після проведення лагодження вашої техніки. Ми цінуємо ваш час і розуміємо специфіку вашої роботи, у нас є необхідні комплектуючі, а також лампи для проведення ремонту по їх заміні впродовж 1-го дня або ж 1-2 годин, залежно від складності проблеми.

Діагностика

 

У нашому сервісному центрі для скорочення термінів ремонту студійного світла надається послуга діагностики по телефону, де вам майстер озвучить терміни і вартість робіт. А також за адресою Ярославський провулок 4, по якому завжди знаходиться майстер, він надасть вам комплекс необхідних послуг.

Ми виконуємо такі ремонтні роботи:

  • Заміна лампи спалаху hyundae, falkon, bowens і інші.
  • Ремонт кріплень.
  • Заміна конденсаторів.
  • Ремонт плат.

Ремонт студійних спалахів (світла) Київ

Для проведення ремонту студійного світла (спалахів) в Києві необхідно принести її за адресою Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходиться майстер.

Ремонт студійних спалахів (світла) Україна

Сервісне обслуговування фототехніки здійснюється по усій Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта", ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її нам. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, ми детально розповімо вам про процес проведення лагодження студійного світла з відправкою через сервіс" Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення вашої проблеми.