Нова пошта

Новая почта

Ремонт фотоапаратів Україна, Нова пошта.

Наш сервісний центр працює тільки через службу доставки Нова Пошта, що забезпечує 100% збереження вашої техніки і мінімальні терміни доставки!

Вигоди і переваги ремонту фотоапаратів через компанію "Нова Пошта"

Нова пошта - це тільки служба доставки! Ми спеціалізований сервісний центр, по ремонту фото і відео техніки. У нас працюють кращі фахівці, наша майстерня забезпечена усім необхідним устаткуванням для виконання ремонтів будь-якої складності, а також налаштування фотоапаратів, юстування і проведення інших сервісних робіт.

Гарантія якості перевезення

Ми працюємо з компанією Нова Пошта вже більше 4-х років, здійснюючи пересилку коштовної і крихкої фото, а також відеотехніки виключно через сервіс компанії! За цей період, не було жодного інциденту. Уся апаратура надана на ремонт і після ремонту, відправлена і доставлена у повній цілості.

Як відбувається віддалена процедура ремонту і сервісного обслуговування техніки?

  • Зв'язатися з нами зручним для вас способом: 044-223-00-59; 063-731-63-11; 050-267-41-15
  • На ваші дзвінки відповідають наші майстри. Вони максимально точно проведуть віддалену діагностику по телефону і повідомлять вам терміни і вартість ремонту.
  • Ви відправляєте через службу доставки (НОВА ПОШТА) ваш апарат в Київ: (НОВА ПОШТА - м. Київ склад №57 вул. Костянтинівська 24)
  • Менеджер дзвонить Вам і повідомляє про доставку апарату в сервісний центр, повідомляє дані про замовлення: його ID (номер замовлення).
  • Після вашого підтвердження (згоди на проведення ремонту) апарат ремонтують (проводять інші роботи - налаштування, тестування і так далі).
  • Ми відправляємо ваш апарат з супровідним пакетом документів (квитанція, гарантія) тим же способом, яким ви відправляли апарат. При необхідності, ми відправляємо пакет документів необхідних для бухгалтерії.

Зручно і швидко

Наша компанія практикує пересилку техніки по усій Україні, а також по Києву. Компанії і клієнти з високою зайнятістю, віддають переваги пересилці через компанію "Нова пошта" навіть по Києву. Посилка доставляється на наше відділення впродовж 12-24 годин, це швидко і зручно. Для клієнтів з інших міст це швидкий і зручний спосіб. Ви не витрачаєте час, а також гроші на дорогу з іншого міста і впевнені в якості перевезення.

Оплата

Плата за проведені ремонтні роботи можна здійснити двома способами.

  • Оплата на карту Приват Банку
  • Оплата післяплатою.