Ремонт фотоапаратів

ПрофіСервіс вузькоспеціалізований сервісний центр - ремонт фотоапаратів є одним з провідних напрямів. Ми вже довгий час є лідером в наданні технічної підтримки і сервісного обслуговування (Canon, Olympus, Sony, Nikon, Casio, Pentax, Fujifilm, Kodak, Leica, Panasonic, Samsung, LG і інших) в Києві і по усій Україні.

Ремонт дзеркальних фотоапаратів

Проводиться ремонт дзеркальних фотоапаратів Canon, Nikon, Leica, Olympus, Pentax, Sony - будь-якої складності, як заміна, так і відновлення вузлів. Також виконуємо юстування об'єктивів, налаштування фокусу (beck - front), налаштування датчика автофокусу і положення матриці.

Ремонт компактних фотоапаратів

Ми виконуємо увесь спектр робіт по компактних фотоапаратах, абсолютно усіх брендів і усього модельного ряду. Ремонт фотоапаратів Canon, Nikon, Casio, Fujifilm, Kodak, Leica, Olympus, Panasonic, Pentax, Sanyo, Sony, Samsung і інших.

Ремонт системних камер

Також наші інженери мають великий досвід і необхідну кваліфікацію для виконання ремонту системних камер, таких брендів як: Canon, Nikon, Fujifilm, Olympus, Panasonic, Sony, Samsung і інших. Ремонт будь-якої складності системної камери (фотоапарата) і об'єктиву.

Діагностика і Терміновий ремонт

Ми цінуємо ваш час! Ви можете отримати попередню діагностику і дізнатися орієнтовну вартість ще по телефону - на Ваші дзвінки відповідають наші майстри! Прийом здійснюється безпосередньо фахівцем, він пояснить специфіку вашої проблеми, зорієнтує за вартістю і термінами виконання робіт у момент прийому на ремонт. У нашому сервісному центрі діагноста Безкоштовна і немає націнки за терміновість. Терміни виконання роботи по типових несправностях від 1-2-х годин.

Ремонт фотоапаратів Київ

Для проведення ремонту фотоапарата в Києві необхідно принести його за адресою Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходитися майстер.

Ремонт фотоапаратів Україна

Сервісне обслуговування фототехніки здійснюється по усій Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта", ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом ми детально розповімо вам про ремонт фототехніки з відправкою по "Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення вашої проблеми.