Ремонт спалахів

Наша головна мета - високий рівень, у сфері надання ремонтних послуг фототехніки. Ми спеціалізуємося тільки на ремонті фото і відео апаратури. Завжди допоможемо швидко і якісно відремонтувати ваш спалах, фотоапарат, відеокамеру і будь-яку іншу фото - відео техніку.

Наши переваги:

Ремонт спалаху будь-якої складності

Наші фахівці мають великий досвід в проведенні робіт по обслуговуванню Сanon, Nikon, Yangnua і інших виробників. Ми виконуємо ремонт і обслуговування будь-якої складності, від заміни лампи, до відновлення ланцюжка живлення.

Мінімальні терміни ремонту

Ми маємо в розпорядженні великий склад запчастин, зокрема для виконання сервісного обслуговування спалахів. Більшість несправностей по заміні, усувається впродовж дня. Заміна ламп можлива за декілька годин. Надаємо попередню діагностику по телефону.

100% якість!
 

Ми працюємо тільки з якісними комплектуючими і офіційними постачальниками запчастин в Україні! Ми гарантуємо якість робіт, що надаються, і даємо гарантію, на виконані роботи.

Ремонт будь-якої складності

  • Ремонт спалахів Canon, Nikon, Yangnuo, Nissin, Sigma, Metz, Sony, Olympus.
  • Заміна лампи спалаху.
  • Ремонт спалахів - системних плат.
  • Корпусний ремонт спалахів.
  • Ремонт спалахів - заміна конденсаторів, трансформатору підпалу.
  • Відновлення від залитости і мех. ушкоджень.

Діагностика і терміни ремонту

Ви отримаєте первинну діагностику і орієнтовну вартість по телефону - на ваші дзвінки відповідають наші майстри. Прийом техніки робиться майстром, з діагностикою і озвучуванням вартості ремонту. Терміни ремонту у нас зводяться до мінімуму. При типових несправностях, наприклад, таких як, заміна лампи, ремонтні роботи здійснюються впродовж декількох годин. Терміни ремонту узгоджуються з майстром, при прийомі техніки.

Ремонт спалахів Київ

Для проведення ремонту спалаху в Києві або іншої фототехніки необхідно принести її за адресою Київ, Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходитиметься наш майстер.

Ремонт спалахів Україна

Сервісне обслуговування фототехніки здійснюється по всій Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта". Ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її нам. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, ми детально розповімо вам про процес проведення сервісного обслуговування спалаху з пересилкою через послуги "Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення вашої проблеми.

Заміна лампи спалаху

Причиною несправності лампи спалаху може служити як механічне ушкодження, так і тривала експлуатація. Проте що б не привело до несправності, заміна лампи спалаху обов'язково повинна виконуватися тільки в сервісному центрі. Хоч би тому що, при обслуговуванні спалаху виникає необхідність в розрядці конденсаторів спеціальним пристроєм і після ремонту обов'язкове тестування на тест-стенде. Заміна лампи спалаху, як і інші сервісні послуги, робиться нашими фахівцями якісно і в мінімальні терміни. Заміна лампи може бути проведена впродовж 30 хв.