Ремонт системних камер

ПрофіСервіс - один з небагатьох сервісів по ремонту системних камер (фотоапаратів) і іншої фото - відео техніки. Наш досвід бездоганної роботи вже більше 9-ти років. Наша головна мета це завжди задоволений клієнт!

Наши переваги:

Ремонт будь-якої складності

 

Наші майстри проводять ремонтні роботи будь-якої складності, від простої заміни шлейфу або дисплея, до складних пайок і відновлення на елементному рівні. У нашій майстерні встановлено усе необхідне устаткування для проведення будь-якого налаштування як програмного, так і механічного.

Профілактичне сервісне обслуговування

 

Чищення матриці, чищення видошукача, профілактика системи живлення і інше, проводитися впродовж 1-2х годин.

Мінімальні терміни ремонту. Терміновий ремонт фотоапарата.

У нас немає націнки за терміновість. Ми підтримуємо великий буферний склад запчастин необхідних для проведення ремонту системних фотоапаратів (камер), завдяки цьому ми здійснюємо більшість ремонтів впродовж 1-2 днів, а терміни ремонту по типових несправностях зводяться до 1-2х годин.

Безкоштовна діагностика

У нас діагностика завжди безкоштовна і немає націнки за терміновість! Первинна діагностика більшості несправностей можлива по тел. На усі ваші дзвінки відповідають наші майстри. Завдання майстрів скоротити терміни обслуговуванню до мінімуму, надати вам необхідну інформацію по ремонту камери і зорієнтувати за ціною в телефонному режимі, а також провести діагностику при прийомі техніки. Ми цінуємо ваш час!

Ми виконуємо ремонт будь-якої складності

  • Заміна дисплея.
  • Сервісне обслуговування, чищення матриці, чищення видошукача, профілактика системи живлення.
  • Заміна шлейфів.
  • Ремонт картоприймача.
  • Заміна і відновлення системних плат.
  • Налаштування будь-якої складності (програмне і механічне).
  • Корпусний ремонт.
  • Відновлення після потрапляння вологи і механічних ушкоджень.
  • Передпродажна підготовка.
  • І інший спектр послуг сервісу.

Ремонт системних фотоапаратів (камер) Київ

Для проведення ремонту фотоапарата в Києві необхідно принести його за адресою Київ, Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходитися майстер.

Ремонт системних фотоапаратів Україна

 

Сервісне обслуговування фототехніки здійснюється по всій Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта", ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом ми детально розповімо вам про ремонт системних фотоапаратів з відправкою через "Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення проблеми.

Image
Image