Ремонт компактних фотоапаратів

ПрофіСервіс - один з провідних сервісів з ремонту і обслуговуванню компактних фотоапаратів, а також іншої фото - відео техніки. Наш досвід бездоганної роботи вже більше 9-ти років. Наша головна мета - це завжди задоволений клієнт!

Наши переваги:

Діагностика
 

У нас завжди безкоштовна діагностика і немає націнки за терміновість! У нашому сервісному центрі первинна діагностика більшості несправностей можлива по тел. На усі ваші дзвінки відповідають наші майстри. Завдання майстрів скоротити терміни ремонту до мінімуму, надати вам необхідну інформацію з ремонту фотоапарата і зорієнтувати за ціною, ще по телефону, а також провести діагностику при прийомі техніки. Ми цінуємо ваш час!

Сервісне обслуговування будь-якої складності

Наші майстри проводять відновлювальні роботи, обслуговування будь-якої складності, від простої заміни шлейфу або дисплея, до складних пайок і відновлень на елементному рівні. У нашій майстерні встановлено усе необхідне устаткування для проведення будь-якого налаштування як програмного, так і механічного.

Профілактичне сервісне обслуговування

Ми підтримуємо великий буферний склад запчастин необхідних для проведення ремонту компактних фотоапаратів. Завдяки цьому, ми здійснюємо більшість ремонтів впродовж 1-2 днів, а терміни ремонту по типових несправностях зводитися до 1-2х годин.

Ми виконуємо ремонт будь-якої складності

  • Заміна дисплея.
  • Сервісне обслуговування, чищення матриці, чищення видошукача, профілактика системи живлення.
  • Заміна шлейфів.
  • Ремонт картоприймача.
  • Заміна і відновлення системних плат.
  • Налаштування будь-якої складності (програмне і механічне).
  • Корпусний ремонт.
  • Відновлення після потрапляння вологи і механічних ушкоджень
  • І інші сервісні послуги.

Ремонт компактних фотоапаратів Київ

Для проведення ремонту фотоапарата в Києві необхідно принести його за адресою Київ, Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходиться майстер.

Ремонт фотоапаратів Україна

Сервісне обслуговування фототехніки здійснюється по все Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта", ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, ми детально розповімо вам про ремонт компактних фотоапаратів з пересилкою через "Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення вашої проблеми.