Юстування і налаштування об'єктивів.

Ми проводимо увесь спектр послуг і ви можете бути впевнені в якості виконаних робіт. У нас встановлено усе необхідне устаткування і наші інженери мають багаторічний досвід роботи і постійно удосконалюють свої навички і знання йдучи в ногу з розвитком технологій. Ми робимо увесь спектр сервісних і ремонтних послуг надаючи гарантію на виконані роботи.

Налаштування бек, фронт - фокусу

Виконується повне налаштування бек (фронт) фокусу таких систем як Canon, Nikon, Sigma, Tamron.

Втрата різкості може бути пов'язана з наявністю бек (фронт) фокусу і для відновлення різкості потрібне його налаштування (усунення)

Юстування об'єктивів

Оптичне налаштування різкості і фокусних відстаней виконується на спеціальному устаткуванні висококваліфікованими інженером.

Ремонт лінзоблока

Часто втрата різкості об'єктиву є наслідком механічного ушкодження лінзоблока (деформація направляючих стаканів або гилекоїдів і оправ, зміщення лінз)

Діагностика на бек, фронт фокус здійснюється безкоштовно.

Налаштування і юстування об'єктивів Київ

Для виконання налаштування і юстування об'єктиву в Києві необхідно принести його за адресою Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходиться майстер.

Налаштування і юстування об'єктивів Україна

Сервісне обслуговування фото техніки (налаштування і юстування об'єктивів) здійснюється по усій Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта", ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її нам. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, ми детально розповімо вам про процес проведення ремонту відеокамер за допомогою пересилки через "Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення вашої проблеми.