Чищення матриці фотоапаратів і відеокамер

ПрофіСервіс вузькопрофільний сервісний центр, наша орієнтація, на ремонті і обслуговуванні тільки фото (відео) техніки, дозволяє виконувати усі роботи на вищому рівні!

Краща апаратура, тільки якісні і рекомендовані засоби використовуються при виконанні послуг.

Чищення матриці дзеркальних камер

Виконується чищення матриці повнокадрових камер і чищення матриць кропнутих камер (не повний кадр). Усіх виробників (Canon, Nikon, Sony і інші ) і усього модельного ряду.

Чищення матриці системних камер

Виконується чищення матриць системних камер (бездзеркалок) Sony, Canon, Panasonic, Nicon, Olympus, Fujifilm і інші.

Чищення матриць відеокамер

Виконуємо професійне чищення матриці відеокамер, зі змінними об'єктивами Canon і Sony, системних камер Blackmagic і інша техніка.

Чищення матриці, важливо пам'ятати !

  • Чищення матриці повинне виконуватися тільки фахівцем і рекомендованими і затвердженими виробником засобами для чищення матриць фотоапаратів.
  • Чищення матриці у випадку необхідності робитися в комплексі з чищенням блоку дзеркала і видошукача для запобігання швидкого повторного забруднення. Додаткова оплату не береться!
  • Термінове чищення матриці виконується на місці протягом 1-2 годин без доплати за терміновість.

Чищення матриці Київ

Для виконання чищення матриці фотоапаратів і відеокамер в Києві, необхідно принести його за адресою Ярославський провулок 4. На пункті прийому знаходитиметься майстер, Термінове чищення проводитися без доплат за терміновість.

Чищення матриці Україна

Сервісне обслуговування фототехніки здійснюється по всій Україні! Ми вже багато років працюємо виключно через компанію "Нова Пошта". Ви можете не переживати за вашу апаратуру пересилаючи її нам. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, ми детально розповімо вам про процес проведення ремонту об'єктивів з відправкою через послуги "Нова пошта". Наші фахівці зорієнтують вас за вартістю і термінами, необхідними для усунення вашої проблеми.